Цікавинки проекту «Вчимося жити разом»

51Нагадуємо, що ініціатива ЄС «Діти миру» надає підтримку гуманітарному сектору, який потребує значного фінансування, а саме – сектору освіти. З 2012 року, коли ця ініціатива була започаткована, щорічно надаються кошти на гуманітарні проекти для дітей у зонах конфлікту, а саме надання їм можливості ходити до дитсадків, школи, де вони можуть навчатися у спокійному середовищі і отримувати психологічну підтримку.

Наразі Європейський Союз виділив 23 мільйони євро. До кінця 2015 року більш ніж 1,5 мільйонів дітей у 26 країнах отримають допомогу. В майбутньому планується розширювати цю ініціативу та виділити 4% від загального бюджету гуманітарного фонду Європейського Союзу для допомоги у наданні освіти в кризових ситуаціях.