Європейський центр дистанційної освіти «Наланда»

Європейський центр дистанційної освіти «Наланда» запрошує Вас взяти участь в організації престижної міжнародної дистанційної олімпіади «Наланда 2017» для учнів 2-11 класів вашої школи!

unnamed

Олімпіада «Наланда-2017» буде проводитись із 20 лютого по 30 квітня 2017 р.на сайті www.nalanda.ac.

Предмети: українська мова, англійська мова, російська мова, математика, біологія, інформатика.

Усі учасники олімпіади отримають заохочувальні грамоти й фірмові ручки «Наланда 2017». На переможців чекає безліч призів: дипломи, медалі, смарт-годинники, смартфони SAMSUNG та планшети LENOVO.

Кращий учень «Наланда 2017» буде нагороджений 7-денною поїздкою в Дубай на двох з повністю оплаченим перельотом, проживанням і харчуванням!

Європейський центр дистанційної освіти «Наланда» цінує внесок учителів у підготовку до проведення олімпіади. Тому для мотивації педагогів-кураторів, які зареєстрували учнів на сайті www.nalanda.ac, створена додаткова система заохочення (докладніше читайте в додатку до листа).

Кращих кураторів чекають дипломи, електронні книги Kindle та планшети LENOVO.

Найактивніший куратор, який зареєстрував найбільшу кількість учнів, отримає диплом «Кращий куратор року» та 2 путівки в Дубай на 7 днів (готель 5* із оплаченим перельотом і харчуванням).

Просимо Вас ознайомитися з доданою до цього листа інформацією та проінформувати учнів щодо майбутньої олімпіади!

З повагою та найкращими побажаннями,

Оргкомітет Європейського центру дистанційної освіти «Наланда».