Самоврядування теж має вчитися! ☝️

16.03.2018 наші учениці 10-го класу (Анастасія Кабанова-глава шкільного самоврядування та Катерина Пятигорец-представник центру Благодійності) в супроводі Осипової Р.Ю. побували в 107 гімназії, де проходила V МІСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ учнівського врядування під назвою «Європейський вибір молоді Запоріжжя».

V міська конференція зібрала 207 школярів-лідерів учнівського самоврядування. Обговорювали, як зробити так, щоб в Запоріжжі і в Україні жилося, як в Європі. Від кожного району підготували презентацію проекту свого бачення цієї теми на основі власного досвіду і напрацювань.

Після урочистої частини учні відвідали майстер-класи, які проводили викладачі Запорізького національного університету. Представники нашої школи вибрали майстер-клас на тему «Критичне мислення та медіаграмотність».

Хотілося б відзначити, що в роботі конференції взяв участь заступник міського голови Валерій Едель і зйомку вів телеканал ТВ-5 (матеріали надані @ Рита Дедик)