Інформація про здійснення освітнього процесу школи в умовах пандемії

Шановні батьки! Увага! Доводимо до Вашого відома, що 1 вересня буде в новому форматі, лінійка буде тільки для 1 та 9 класів. Для 2-8 класів
буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших. Ця зустріч відбудеться як в класі, так і в інших локаціях школи.

З урахуванням пандемії в школі запроваджуються наступні правила:
📌Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
📌В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.
📌При вході в школу, або в клас обов’язково треба обробити руки антисептиком.
📌Під час перерв всі учні і вчителі повинні перебувати в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок відбувається кожні три години. Тому треба завчасно забезпечити дитину достатньою кількістю масок! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов’язково мати для кожної окремий герметичний пакетик (zip-пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для утилізації використаних одноразових масок в школі розміщені спеціальні урни.
📌 Вчителям та персоналу будуть щоранку проводили температурний скрінінг. Учням — ні. Але за умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров’я класного керівника, або вчителя предметника на уроці якого знаходиться дитина.
Ви, як батьки зі свого боку ні в якому разі не відпускаєте дітей до школи з підвищеною температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем. Тобто за будь-яких ознак ГРВІ ви залишаєте дитину ОБОВ’ЯЗКОВО вдома!!!
📌 Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети такі як англійська мова, інформатика, тощо.
📌Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен обов’язково зі своєю пляшечкою води.
📌Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється (про це повідомлять пізніше).
📌Для того щоб поїсти в їдальні для кожного класу будуть відведені окремі перерви, можливо організуємо замовлення буфетної продукції в клас.

Шановні батьки, ми з Вами починаємо працювати у складних умовах пандемії. Сподіваємось, що сумісні зусилля забезпечать ефективне та безпечне навчання наших дітей.

Світлана Солодка

Вчитель початкових класів

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *