У Запорізькій гімназії № 54 розпочався навчальний процес у очному форматі

Подивитися фотографії можна за посиланням

Сьогодні у Запорізькій гімназії № 54 розпочався навчальний процес у очному форматі.

Перший день навчання приніс багато приємних моментів:

· Знову в стінах гімназіії лунають дитячі голоси.
· Багато посмішок та приємних зустрічей.
· Приємний гомін у навчальних кабінетах.
· Зустрічаються друзі які вже тривалий час звикли спілкуватись в дистанційному режимі.
· Веселі учні молодших класів, більш серйозні та виважені учні старших класів.
· Задоволені вчителі, що нарешті їх улюблені учні наочно знаходяться у кабінетах.
· Працюють групи продовженого дня.
· В звичному режимі (з дотриманням відповідних вимог) проходить процес харчування всіх категорій учнів.
· Працюють гуртки надаючи послуги з позашкільної освіти.
· Технічний персонал постійно в динаміці прибираючи приміщення згідно з вимогами викладеними у відповідних документах.
Звісно, що продовжують діяти протиепідемічні обмеження які прописані в Постанові № 50 Головного санітарного лікаря України (вологе прибирання за графіком, ранкове опитування, температурний контроль, носіння захисних масок, дотримання алгоритмів дій у разі виникнення відповідних ситуацій та інше).
Це реалії які дозволяють мінімізувати ризики захворювання всіх учасників навчально-виховного процесу на короновірусну інфекцію.
Найголовніше, що знову є можливість у очному форматі для вчителів надавати знання та отримувати їх учням.
Це наша спільна домівка – наш простір можливостей , який завжди радісно вітає всіх учнів, батьків, вчителів та гостей і надає кожному з дітей знайти свій напрямок розвитку з метою подальшої реалізації власного потенціалу у дорослому житті !!!#гімназія54#