Історія школи

50 років для людини — це ціле життя. 50 років для всесвіту — це непомітна мить. 50 років школи — це лише початок творчого шляху, але це і певні підсумки, звершення, результат.

Наша школа була заснована в 1966 році!

1966 рік — вперше переступили поріг нашої школи +1736 учнів.

З них 384 першокласника.

А ось і перший педагогічний колектив.

foto2

Найбільша кількість учнів була в 1968 -1969 роках — 1827 учнів. А найменша — в 2010-2011 роках — 324 учнів.

За всі роки існування нашої школи було випущено 67 золотих медалістів та 21 — срібних.

«Найврожайніший» навчальний рік -1967-1968 — 7 золотих і 3 срібних медаліста.

Всього за ці роки було 2 827 випускників

344 з них вступили до вищих навчальних закладів.

А в даний час навчається 56 дітей і онуків наших випускників.

Фільм про школу:

Золотими літерами в історію нашої школи вписані імена людей, які керували навчальним процесом школи.

Наші шановні директори:

1966 -1971 -Ольга Карпівна Тимошенко

16.08.1971 — 05.11.1979Олександра Венедиктівна Кологривова

06.02.198025.08.1990 — Діна Спиридонівна Чубар

28.08.1990 — 30.08.1995 — Віталій Павлович Гончаренко

З 31.08 1995 по даний час — Ірина Іванівна Силіна

Для деяких вчителів наша школа стала стартовим майданчиком, щоб зробити кар’єру в сфері освіти.

1. Полухін Володимир Федорович — у нас — вчитель російської мови та літератури, зараз — директор Вищого професійного училища № 23 м Запоріжжя. Депутат Запорізької міськради 7 скликання.
  2. Яковлєва Вікторія Олександрівна — у нас — вчитель початкових класів, зараз — директор ЗОШ № 94.
  3. Татарова Ірина Іванівна — у нас — вчитель фізики, зараз — директор ЗОШ № 36.
  4. Куракова Зоя Грігорівна. у нас — вчитель української мови та літератури, зараз — директор ЗОШ № 21 м Запоріжжя.
  5. Кондратова Людмила Григорівна — у нас — вчитель музики, заступник директора з виховної роботи, зараз — доцент кафедри ІКТ інституту менеджменту і освіти для дорослих при Національній Академії педагогічних наук, кандидат педагогічних наук.
  6. Бараннікова Людмила Ярославівна — у нас — учитель географії донині, і, крім того, завідувачка відділу з інноваційної та науково-дослідницької та експериментальної роботи педагогів м. Запоріжжя ДОН ЗМР.
  7. Романиченко Лілія Сергіївна — у нас — вчитель математики донині, і, крім того, завідуюча РМК Заводського ТВО.
  8. Телятник Кіра Валентинівна — у нас — вчитель інформатики донині, і, крім того, старший викладач кафедри інформаційних технологій ЗОІППО.
  9. Тищенко Олена Леонідівна — у нас — вчитель математики, заступник директора з навчально-виховної роботи, потім — методист Заводського районного відділу освіти, зараз — заступник директора з виховної роботи ЗНВК № 67, учитель математики.
  10. Лісіна Лариса Олександрівна — у нас — вчитель математики, психолог, Зараз — доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтва Бердянського педагогічного університету.
  11. Татаренко Тетяна Миколаївна — у нас — вчитель російської мови та літератури, заступник директора з виховної роботи, потім — головний спеціаліст Заводського районного відділу освіти.
Наша школа славиться й учительським династіями:

9 випускників нашої школи, закінчивши її, знову повернулися в «рідні стіни». Тільки тепер уже в ролі вчителів.

І, як в попередні роки, старий шкільний дзвінок кличе їх до класу:

1. Бокша Любов Олексіївна
  2. Рекашова Вікторія Олександрівна
  3. Скоробагатько Світлана Миколаївна
  4. Щедріна Наталія Володимирівна
  5. Романиченко Лілія Сергіївна
  6. Рухлядева Олена Григорівна
  7. Нестеренко Наталія Миколаївна
  8. Башкардіна Світлана Миколаївна
  9. Талалай Тетяна Володимирівна

Дозвольте ознайомити Вас із колективним портретом вчителів нашої школи.

У теперішньому педагогічному колективі школи 4 педагога мають звання «вчитель-методист», 11 – звання «старший вчитель», 6 педагогів відзначені почесним нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

15 педагогів мають вищу кваліфікаційну категорію, 4 – першу, 1 – другу, 10 — спеціалістів.

Перевагою нашого колектива є стабільність.

Сінькова Л.С. працює в нашій школі 39 років, Сокол С.І. – 32 роки, Тараненко Л.І. – 35 років, Рухлядєва О.Г. – 27 років,  Скоробагатько С.М. – 22 роки, Телятник К.В. —  18 років, Сіліна І.І. – 20 років, Бокша Л.О. – 20 років, Башкардіна О.П., Щедріна Н.В. – 19 років, Колесник В.П., Рекашова В.А. – 16 років, Федорец Л.Н., Черченко Е.М. – 15 років.

Також ми маємо 9 молодих вчителів. Молодих, але розумних і талановитих! Башкардина С.М. і Вавілова Т.Г. проводять майстер-класи для колег з інших шкіл, Башкардіна С.М. – тренер з технології ВЕБ 2.0. в Заводському районі. Воробйова О.О. на уроки англійської мови запрошує американців, і старшокласники мають змогу спілкуватись із людиною-носієм англомовного середовища.

Публікація до 50-ти річчя нашої улюбленої школи!

Сохранить