Умови прийому

Умови прийому до навчального закладу відповідають наказу МОН України від 16.04.2018 №367.

Детальні роз’яснення можна прочитати на сторінках офіційного сайту МОН України.

Документи, необхідні для вступу до школи:

1. Заява для зарахування в школу.(Заяву про зарахування потрібно подати до школи до 31 травня.)

2. Копія свідоцтва про народження (під час подання копії пред’являється оригінал).

3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

4. Ідентифікаційний номер дитини.

5. За необходності документи, які підтверджують проживання за мікрорайоном закладу.

6. У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини з особливими освітніми потребами до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації для зарахування дитини в інклюзивний чи спеціальний клас.

Документи здавати в папці для паперів!