Співпраця школи з ДНЗ №179

Співробітництво школи з дошкільним навчальним закладом (ясла-садок комбінованого типу) №179 «Золотий півник» здійснюється з метою сумісної розробки та реалізації моделей взаємодії освітніх закладів, які забезпечують наступність, а саме:

• в програмах, передових педагогічних технологіях;
  • формах і методах роботи педагогів з дітьми;
  • здійснення педагогічного співробітництва з батьками.

В межах здійснення організаційних заходів між навчальними закладами була підписана угода, розроблений перспективний план роботи, затверджений наказом директора ЗЗШ №54 Сіліної І.І. план спільної роботи на 2018-2019 н.р.

Практичний семінар «Види робіт на уроках математики»

21 березня 2018 року на базі нашої школи був проведений практичний семінар «Види робіт на уроках математики» за участю вчителів початкової ланки школи, вихователів ДНЗ. Почесними учасниками заходу стали методист районного методичного центру Гавришева Алла Валеріївна та заступник директора з НВР Башкардіна Олена Петрівна. Світлана Іванівна Сокол провела відкритий урок математики в 1-ому А класі, продемонструвавши педагогічну майстерність у виборі та реалізації різноманітних прийомів навчання та форм організації навчальної праці. За круглим столом педагоги опрацювали тему семінару та розробили методичні рекомендації.

З матеріалами семінару можна ознайомитись за посиланням