Методична скарбничка

metodichka-na-sajt

29.10.2020 року був проведений методичний практико-орієнтований семінар з теми «Методика розвитку дослідницького мислення школярів за допомогою уміння ставити запитання». Презентацію підготувала Бокша Л. О. — матеріали доступні за посиланням.

29.10.2020 року були представлені метод. оперативки з таких тем:

Повідомлення: «Як розвивати логічне мислення дитини». Підготував вчитель початкових класів Башкардіна Світлана Миколаївна. Для виступу на МО вчителів початкових класів ЗОШ №54 Заводського району — посилання на перегляд.

Повідомлення: «Розвиток мислення молодших школярів». Підготував вчитель початкових класів Башкардіна Світлана Миколаївна — посилання на перегляд.

Повідомлення: Стратегія навчання рішенню проблем «ІДЕАЛ». Підготував вчитель початкових класів Башкардіна Світлана Миколаївна. Для виступу на методичній оперативці вчителів ЗОШ № 54 Заводського району- посилання на презентацію, посилання на буклет.

Повідомлення: QR-коди. Теорія і практика. Підготував вчитель початкових класів Солодка Світлана Миколаївна. Посилання для доступу.

Похожее изображение

До Вашої уваги падлети і презентація про «Найцікавіші інструменти освітніх технологій»:

Падлет до кейс оперативки.

Корисні цікавинки для вчителів.

Презентація.

Технологія критичного мислення. Основні методичні прийоми розвитку критичного мислення. Презентація підготовлена невідомим автором і творчо оброблена вчителем російської мови та літератури Федорець Л.Н. для методичної оперативки вчителів ЗОШ № 54 Заводського району — посилання на перегляд.

11.02.2016 на базі нашої школи пройшов майстер-клас для молодих вчителів початкових класів під девізом «Скажи мені, і я забуду. Покажи мені, — і я зможу запам’ятати. Дозволь мені це зробити самому, і це стане моїм назавжди!». Провели майстер-клас вчителя Вавілова Тетяна Григорівна і Башкардіна Світлана Миколаївна під керівництвом Сокіл Світлани Іванівни (керівник ШМО). Посилання на подію.

Матеріали майстер-класу доступні за посиланням.

Конкурси фізхвилинок 31.10.2014 г. доступні за посиланням.

 

 

Сохранить

Сохранить