Методична скарбничка

1. Наказ про затвердження професійного стандарту.
  2. Положення про сертифікацію.
  3. Положення про атестацію.
  4. Інструкція з діловодства.

29.10.2020 року був проведений методичний практико-орієнтований семінар з теми «Методика розвитку дослідницького мислення школярів за допомогою уміння ставити запитання». Презентацію підготувала Бокша Л. О. — матеріали доступні за посиланням.

29.10.2020 року були представлені метод. оперативки з таких тем:

Повідомлення: «Як розвивати логічне мислення дитини». Підготував вчитель початкових класів Солодка Світлана Миколаївна. Для виступу на МО вчителів початкових класів ЗГ №54 Заводського району — посилання на перегляд.

Повідомлення: «Розвиток мислення молодших школярів». Підготував вчитель початкових класів Башкардіна Світлана Миколаївна — посилання на перегляд.

Повідомлення: Стратегія навчання рішенню проблем «ІДЕАЛ». Підготував вчитель початкових класів Солодка Світлана Миколаївна. Для виступу на методичній оперативці вчителів ЗГ № 54 Заводського району- посилання на презентацію, посилання на буклет.

Повідомлення: QR-коди. Теорія і практика. Підготував вчитель початкових класів Солодка Світлана Миколаївна. Посилання для доступу.

Похожее изображение

До Вашої уваги падлети і презентація про «Найцікавіші інструменти освітніх технологій»:

Корисні цікавинки для вчителів.

Презентація.

Технологія критичного мислення. Основні методичні прийоми розвитку критичного мислення. Презентація підготовлена невідомим автором і творчо оброблена вчителем російської мови та літератури Федорець Л.Н., яка раніше працювала у нашій гімназії, для методичної оперативки вчителів ЗГ № 54 Заводського району — посилання на перегляд.

Сохранить