Гордість гімназії (випускники)

Гімназія — живий організм. На відміну від людського він ніколи не старіє, тому що кожен рік школа приймає нових маленьких учнів. А через 11 років вони, подорослішали, виходять у самостійне життя. І чим вона успішніше — тим щасливіше ми, вчителі. Бо в кожному їхньому успіху, нехай крихітна, але обов’язково є частка нашої праці.

Сьогодні наша гімназія пишається своїми випускниками різних років:

1. Віхляєв Михайло Юрійович — заступник декана юридичного факультету ЗНУ, доктор юридичних наук.
  2. Воляр Роман Миколайович — доцент кафедри металургії інституту металургії ЗДІА.
  3. Романиченко Лілія Сергіївна — завідуюча РМК Заводського ТВО.
  4. Нестеренко Катерина — головний спеціаліст групи внутрішнього аудиту Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної ради.
  5. Деженков Артем — оператор каналу СТБ.
  6. Бокша Вікторія Олегівна — викладач юридичного факультету, аспірант.
  7. Панченко Євген Ігорович — майстер спорту побоксу, 2 місце на Чемпіонаті України з боксу серед молоді, і 1 місце на Чемпіонаті України серед молоді з кік-боксингу.
  8. Івахніна Юлія — ​​начальник відділу зв’язку та комунікацій відкритого офісу НАБУ (Національного Антикорупційного Бюро України) в Києві.
  9. Богдан Сергій Іванович — прокурор Заводського району Запоріжжя.
  10. Міняйло Олександр Сергійович — начальник юридичного відділу Запорізької обл. адміністрації.
  11. Кондратова Людмила Георгіевна- доцент кафедри ІКТ інституту менеджменту і освіти для дорослих при Національній Академії педагогічних наук, кандидат педагогічних наук.
  12. Лавринець Анастасія — викладач естрадного вокалу в Запорізькому класичному коледжі.
  13. Гальчанская Олександра — учитель географії ЗНВК № 67.
  14. Курінна Алла Феліксівна — кандидат педагогічних наук, доцент кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін ЗОІППО.
  15. Логвинов Михайло Петрович — дитячий хірург 5 дитячої обласної лікарні.
  16. Середа Борис Петрович — доктор технічних наук, професор, академік. (Відмінник освіти України. Лауреат нагороди Ярослава Мудрого в галузі науки і техніки Лауреат міжнародної премії імені Д. К. Чернова. Член міжнародних товариств з матеріалознавства і автомобілів і автомобільного транспорту).
  17. Тищенко Олена Леонідівна — заступник директора з навчально-виховної частини ЗНВК № 67, учитель математики.
  18. Замотаєв Дмитро — майстер спорту міжнародного класу, бронзовий призер чемпіонату Європи, чемпіон України.
  19. Сидорова Анжела — начальник відділу роботи з кадрами прокуратури Запорізької області.
  20. Карпенко Олег Олексійович — старший електрик управління транспорту ЗТМК вже 35 років.
  21. Куліш Людмила — мати-героїня, яка виховала 8 дітей.
  22. Писаренко Ірина Анатоліївна — вчитель російської мови та літератури ось уже 30 років.
  23. Клименко Ян — учасник АТО, кіборг — захисник Донецького аеропорту.
  24. Скоробагатько Олена Миколаївна — вчитель української мови та літератури.

Фотогалерея: