Безкоштовна дистанційна освіта для батьків

unesco_0Департамент освіти і науки Запорізької міської ради доводить до Вашого відома, інформацію про те, що Інститут ЮНЕСКО з інформаційних технологій разом з Республіканським Громадським об’єднанням «Білоруська Асоціація клубів ЮНЕСКО» запрошують батьків підлітків пройти дистанційний учбовий курс: «Ефективне спілкування батьків з дітьми підліткового віку».

Курс спрямований на підвищення комунікативної компетенції батьків підлітків (побудова ефективного спілкування, вибудова довірчих стосунків, взаємопідтримуючих відносин і.т.д. в досгостроковій перспективі).

Курс є безкоштовним; об’єм курсу — 32 академічних години; робоча мова курсу — російська! Навчання індивідуальне, що припускає самостійну роботу над теоретичним матеріалом і виконанням практикуму кожним з учасників.

По успішному закінченню курсу учасники отримують електронний сертифікат Інституту ЮНЕСКО.

Курс проходитиме з 16 жовтня по 12 листопада2017 року.

Детальна інформація за посиланням.

Для участі перейдіть за посиланням.

Зареєструватись для участі можна за посиланням.