«Ми пам’ятаємо»

Голодомор в 1932-1933 рр. — масовий штучний голод, який призвів до багатомільйонних втрат переважно в сільській місцевості на території України, Казахстану, Білорусії і Росії (Поволжжя, Кубань, Північний Кавказ, Західний Сибір і Урал).

На спільній класній годині з теми «Ми пам’ятаємо», проведеному 27 листопада 2017, зустрілися школярі 9 і 5-А класів.

Учні розширили свої знання про Голодомор 1932 — 1933 рр., Дізнавшись про його причини і наслідки; співпереживали безневинним жертвам, долям людей, які пережили страшні випробування; сприймали чужу біду і біль як свої власні.

Учні переглянули відеоролик «Голодомор 1932-1933 р.р.», що супроводжувався проникливою піснею «Свіча» у виконанні чудової української співачки Оксани Білозір.
Рудік Дарина, Грідасов Олександр підготували повідомлення з теми класної години і виступили з ними перед однокласниками.

Виховна година супроводжувався слайдами презентації, підготовленої на основі матеріалів, взятих з Інтернету. Підсумком проведеної роботи стала стінгазета, підготовлена ​​Прасова Ксенією.

Більше фото за посиланням.

Матеріали виховної години за посиланням.