Військово-спортивні змагання «Допризовник»

5 грудня в загальноосвітній школі №54 пройшли районні військово-спортивні змагання «Допризовник», присвячені Дню Збройних Сил України серед учнів району.

Захід організовано за ініціативою голови районної спілки інвалідів і ветеранів Афганістану Володимира Овдієнка і вже традиційно проводиться впродовж багатьох років.

Підтримати та привітати юнаків прийшли голова районної адміністрації Андрій Баєв, голова ГО «ветеранів АТО Запоріжжя» Станіслав Прокопенко та представник територіального відділу освіти Ю.В.Богданов.

За кубок переможця змагались учні старших класів семи навчальних закладів Заводського району.

Захід спрямовано на зміцнення патріотичного духу серед підростаючого покоління, укріплення мужності та любові до рідного краю і Батьківщини. Хлопці виконували спортивні вправи та комплекс вправ допризовної підготовки.

Кубок переможця отримали учні гімназії №46, друге місце посіли вихованці ЗОШ №54 а третє — ЗНВК №67.

Вітаємо наших хлопців!

Більше фото за посиланням.

Щоб переглянути нашу грамоту — перейди за посиланням.