Підтримуємо Healsy school! Дбаємо про здоров’я!

Ми дуже хочемо зробити здоровий спосіб життя трендом, популяризувати раціональне харчування і «здоровий дизайн» освітнього середовища. Влітку гарно попрацювали над дизайном нашого класу і коридору. Все спрямовано на різнобічний розвиток дитини у шкільний час. Так наш кабінет виглядав до приходу учнів: https://photos.app.goo.gl/QtuWYPmf4GDYF3a78

А так виглядає зараз:

Девіз нашого класу стосовно програми Healsy school: «Робимо все, що можемо сьогодні і просто зараз!»

Всім цікаво як працюють НУШики=)є змога подивитись.

Отже у 1-Б класі вже організовані і діють ЩОДЕННО ритуали «чиста крапелька» (свіжа вода для пиття), «сучасний ланчбокс»(бери з собою здорову їжу), «активна хвилинка» (ігри, що допомагають розрядитися), «спокійний острів» (справи на перерві релаксаційного спрямування), «чисті рученята». Кожний день малят супроводжується різноманітною рухливою активністю різної інтенсивності — виходячи з потреб дітей.