Фестиваль патріотичної творчості

23.04.2019 на базі ПК «Заводський» відбувся фестиваль патріотичної творчості молоді району, присвяченого Дню перемоги над нацизмом у Європі. 27 талановитих учнів нашої школи взяли участь у заході. Натхненна праця дітей під керівництвом вчителя музичного мистецтва Дуднік-Агабекової О. О. була високо оцінена:

• Украдиженко Валентин — учень 7-А класу посів 1-е місце в номінації «Вокал»;
  • Попова Валерія — учениця 7-А класу зайняла 2-е місце в номінації «Художнє слово»;
  • Балаян Діана — учениця 6-А класу завоювала 3-е місце в номінації «Авторський твір»
  • Хореографічна група учнів нашої школи посіли 3-е місце в номінації «Оригінальний жанр»: Семенова Софія (8-А кл.);Купченко Кіра (6-Б кл.); Белоуська Анастасія (4-А кл.); Булава Марія (7-А кл.); Кубасова Тетяна (7-Б кл.); Кубасова Олена (7-Б кл.); Єнікеєв Єгор (11 кл.); Михайліченко Владислав (7-А кл.); Шеховцова Євгенія (8-А кл.); Кремпович Дарина (8-А кл.).

Дякуємо інструментальній групі гітаристів (Бабкін Костянтин, Лучкін Ростислав, Мінаєв Олександр, Носик Карина), а також Черкезу Олегу та Іванову Дем’яну за участь у фестивалі. Ви не перемогли, але ми вами все одно пишаємося та бажаємо успіху в подальших конкурсах.

Докладний фотозвіт за посиланням.