Вітаємо із Днем знань!

Серед традицій українського народу завжди почесне місце займала освіта. Однією з перших в Європі почала діяти Києво-Могилянська академія. Достойними поваги завжди були люди, які знали грамоту. Дорогі учні, батьки,  вчителі, гості сайту! Із року в рік ми підтримуємо добру традицію відзначати Перше вересня – початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.  Сьогодні всі наші учні тримають кульки, що символізують не тільки кольори веселки, а якості учнів 54 школи. Ми знаємо, що наші учні:

1. Червоний-чесні.
  2. Оранжевий-організовані.
  3. Жовтий-жваві.
  4. Зелений-заповзяті.
  5. Блакитний-благородні.
  6. Синій-самостійні.
  7. Пурпурний-працелюбні.

Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось свято Першого дзвоника буде першим у житті. Із нього розпочнеться цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань! Отже, сьогодні ми вітаємо і радо приймаємо у нашу велику дружню шкільну родину новачків, наших першокласників і їх неймовірного класного керівника — Світлану Володимирівну Дєвочкіну! Віримо, що наші першокласники будуть гідними послідовниками уславлених традицій школи, які закладатимуть міцний фундамент знань для досягнення в майбутньому небачених висот.

Заходьте дружно та сміливо,
Маленькі учні, в світлий клас –
Життя цікаве та щасливе
Розпочинається для вас.
Багато треба знати, вміти –
Учіться ж добре з перших днів!
На радість виростайте, діти,
Для вчителів і для батьків.

Пропонуємо переглянути світлини свята за посиланням

Також радимо долучитись до груп ЗЗШ№54 та Медіа-центр ЗЗШ №54