До уваги шкільної спільноти!

Згідно Протоколу №6 від 05.08.2020 та Підсумкового протоколу Бояр Катерина Станіславівна призначена директором Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №54, як переможець конкурсу на заміщення вакантної посади директора цієї школи.

Шановна Катерино Станіславівно!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого призначення на високу і відповідальну посаду — директора школи. Зичимо Вам успіхів у всіх починаннях, плідної професійної діяльності. Нехай Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги!

Щиро дякуємо Ірині Іванівні Сіліній, що обіймала цю посаду багато років і зробила багато для добробуту нашої школи і системи освіти нашого району. Будемо раді співпрацювати із Вами в якості колеги-вчителя! Нехай завжди супроводжує Вас удача, розуміння та підтримка колег, а підґрунтям професійних успіхів стане міцне здоров’я, гарний настрій і життєвий оптимізм!