Алея Слави у Запорізькій гімназії №54 відкрита!

«Стояв ясний осінній день, горобина палала під сонцем, неначе велетенське багаття.»

Олесь Гончар

Напередодні свята — Дня захисника України у нашій гімназії була проведена низка заходів, з вшанування пам’яті живих та на жаль, загиблих воїнів.

День розпочався урочистою лінійкою до прийдешнього свята. Валентин Украдиженко традиційно розрадив і розчулив усіх присутніх емоційним виконанням пісні «Коли припиняться бої».

Після завершення урочистої частини діти разом з учителями висадили дерева горобини вздовж школи і встановили меморіальну плиту на якій закарбувались щирі і такі важливі для нас слова: «Квітне й пламеніє горобина… І палають наші серця безмежною вдячністю захисникам України. Завдяки воїнам світла і добра життя триває.» А малята з початкової ланки виконали малюнки крейдою на асфальті.

Всі світлини заходу можна переглянути за посиланням.

Напередодні знаменного дня вітаємо всіх, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі й хоробрі. Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя — яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов. Шана і слава захисникам Вітчизни, слава Україні!