в ЗГ № 54 з 16 листопада по 15 грудня був проведений Місячник безпеки життєдіяльності

В ЗГ № 54  з 16 листопада по 15 грудня був проведений Місячник  безпеки життєдіяльності.  В рамках проведення Місячника були проведені:
— конкурс дитячих малюнків та плакатів на тему: «ДСНС – очима дітей» та «Обери життя»;
— конкурс літературних творів на тему «Що я знаю про рятувальників?»;
— конкурс на кращі вироби з прикладного матеріалу;
— конкурс малюнків та поробок за мотивами мультсеріалу «Фокс и Трот поспішають на допомогу»;
— дидактичні ігри на тему: «Я – рятівник», «Пригоди у лісі».
Переможцями конкурсів стали:

І місце — Синенко Ганна, 6-Б клас. (керівник проекту: Башкардіна О.П.).

ІІ місце- Жуковська Дарина, 9-А клас, Криндач Ганна, 6-Б клас (керівник проекту: Башкардіна О.П.).

ІІІ місце — Грідасова Дарина, 9-А клас, Васильченко Валерія, 9-А клас. (керівник проекту: Башкардіна О.П.).

Роботи учнів-переможців конкурсів надіслані для подальшої участі  у міському конкурсі до сектору зв’язків з ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Запорізькій області.