інформаційний комікс для дітей у воєнний стан

Міністерство освіти і науки розробило інформаційний комікс для дітей у воєнний стан – це збірка інформаційних порад для дітей та їхніх близьких.

«Через воєнні дії в Україні сьогодні діти позбавлені спокою, вільного неба над головою, а також навчання. Щоб допомогти найменшим українцям емоційно у найважчі хвилини війни та підтримувати патріотичний дух нашої нації МОН представляє авторитетні поради від захисника України», — зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Порада № 1 «Головний скарб для України!»

Порада № 2  «Запорука гарного самопочуття»

Порада № 3 «Спитай у батьків, чим допомогти та яку користь ти можеш принести зараз для родини»

Порада № 4 «Бути уважним!»

Порада № 5 «Навчання – твоя найбільша допомога!»

Порада № 6 «Разом зі своїм документом завжди тримай при собі листок з ім’ям, прізвищем і номерами телефонів рідних»

Порада № 7 «Обережно стався до почутого та побаченого — наступна порада.»

Порада № 8 «На вулиці не відставай від дорослих. Будь слухняним і пильним. Якщо хтось запитує тебе про щось – передавай запитання дорослим.»

Порада № 9 «Якщо тобі страшно — говори з дорослими»

Порада № 10 «Сьогодні, незважаючи на теплу погоду, рекомендує залишатися у захищеному місці»

Порада № 11 «Бути обережним з повідомленнями, які приходять на телефон, адже вони можуть бути небезпечними»

Порада № 12 «Не забувайте мріяти, адже саме мрії допоможуть побороти страх і тривогу»