Сьогодні фахівці ДСНС спільно із співробітниками НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області, Патрульна поліція Запорізької області, Ювенальна Поліція Запоріжжя провели «Єдиний урок з безпеки» в режимі онлайн для учнів 7-8 класів нашої гімназії.
Під час уроку фахівці розповіли дітям про види вибухонебезпечних предметів та дії у разі їхнього виявлення, про основні правила поведінки дітей на вулиці в умовах правового режиму воєнного стану, про правила поводження під час обстрілів та у разі виникнення надзвичайних ситуацій та кібербулінг і адміністративну відповідальність за порушення.
Нові коментарі