«Є такий закон, — казав маленький принц. — Причепурився сам уранці, причепури гарненько і свою планету. Треба полоти баобаби зараз же, як тільки побачиш, що то не троянди…»
Учні Запорізької гімназії № 54 приєдналися до Всесвітнього Дня прибирання World Cleanup day в Україні.
Наші діти наводили лад у своїх домівках, садибах, щоб зробити нашу планету чистою разом. А малеча — першокласники у Всесвітній День прибирання , окрім прибирання, зайнялися ще й озелененням нашої планети — вони висадили у своєму дворі маленьке деревце. Наші діти — найкращі! Пишаємось вами! Творімо чисте і щасливе майбутнє разом.
Пропонуємо помилуватись нашми світлинами.
Нові коментарі