До уваги ВСІХ батьків і мешканців територій прилеглих до ЗГ №54

Запоріжжя потерпає від російської агресії. росіяни нищать цивільну інфраструктуру. Вони бʼють ракетами по будинкам мирних людей. Десятки загиблих, більше сотні поранених, величезна кількість родин, які залишилися без даху над головою. Усе це справа рук російських терористів.
У такій ситуації мобілізовано всі необхідні служби: рятувальники і комунальники розбирають завали, а медики і психологи надають допомогу постраждалим людям. Лікарні та інформаційні центри при школах знаходяться в повній готовності для прийому людей.
Нагадуємо, що в умовах воєнного стану заклади освіти Запоріжжя стали територіальними інформаційними центрами — ТІЦами.
Якщо виникне надзвичайна ситуація, мешканці мікрорайонів міста завжди можуть звертатися до найближчої школи, бо саме там знаходиться ТІЦ, і саме там їм нададуть усю необхідну інформаційну допомогу та психологічну підтримку.
На базі ТІЦів:
  • організовано роботу групи психолого-соціальної допомоги – під час надзвичайної ситуації такі групи надають психологічну підтримку і дітям, і дорослим;
  • працюють групи організаційно-інформаційного забезпечення – вони займаються оповіщенням мешканців на місці подій щодо інформаційної підтримки та надання допомоги; також вони складають списки осіб, яких розшукують родичі;
  • є групи з надання медичної допомоги особам, які постраждали в умовах надзвичайної ситуації;
  • особи, які потребують допомоги, у ТІЦах мають можливість отримати із гуманітарного резерву продукти харчування, одяг, предмети особистої гігієни, необхідні ліки;
  • мешканці будинків, які знаходяться на території, наближеній до відповідних ТІЦів, можуть скористатися сховищами або укриттями;
  • вам нададуть необхідну інформацію, якщо не працюватиме мобільний чи інтернет-зв’язок.
Не панікуйте.
Зберігайте спокій.
Нам важко, але нас не зламати.
Зараз у кожного свій фронт і разом ми обовʼязково переможемо.