У гімназії відкрито «Клас безпеки»

На виконання подпорядження КМУ у нашій школі починає функціонувати «Клас безпеки», заняття у якому сприятимуть формуванню в учнів здоров’язбережувальних компетентностей, знань правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, надання домедичної допомоги.
До роботи у класах безпеки (з можливістю дистанційного доступу до занять) будуть залучатися педагогічні працівники, фахівці ДСНС, Нацполіції, медичні працівники, учасники бойових дій, фахівці з мінної безпеки тощо.
Зараз наша гімназія займається облаштуванням класу безпеки — сьогодні від Управління ДСНС нами отримані наочні матеріали та дидактичні ігри, які можна використовувати на годинах спілкування.