Вітаємо всіх із прийдешніми святами і пропонуємо подивитись неймовірне свято, що організували для учнів 1-5 класів наші чудові вчителі

Любі діти, шановні батьки, колеги!

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб 2023 рік став щедрим на мир, добробут та успіхи для Вас та Ваших родин.

Нехай чарівні новорічні дзвони і різдвяної коляди наповнять рік прийдешній та Ваше життя мудрими рішеннями, теплом коханих та необмеженими можливостями. Нехай у Вашому мирному житті завжди знайдуться миттєвості щастя, приводи для посмішки і час для мрії!

Міцного здоров’я, духовної наснаги і щедрих достатків Вам у наступному році! Мирного неба над головою, рідної землі під ногами і омріяної ПЕРЕМОГИ всім нам від наступного року і назавжди!

З найкращими побажаннями колектив Запорізької гімназії №54

На відео ви можете побачити новорічне свято, яке вчора організували наші педагоги для учнів 1-5-х класів. Бажаємо приємного перегляду!