Під час заходу обговорили правила поведінки в разі надзвичайних ситуацій, училися ідентифікуватимзагрози, нагадали алгоритм дій під час виявлення мін чи боєприпасів. Дякуємо за актуальні поради .
Окрім цього, класними керівниками були проведені години спілкування з питань: як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватися, які знаки попереджають про них та яких правил безпечної поведінки потрібно дотримуватися у разі виявлення міни чи боєприпасів.
Нові коментарі