Інструкції з охорони праці та безпеки життєдіяльності

Інструкція з безпеки життєдіяльності на період карантину у зв’язку з поширенням  covid-19 для учасників освітнього процесу ЗЗШ №54 — переглянути.

Інструкція з пожежної безпеки № 1.05 про порядок дій персоналу щодо забезпечення безпечної та швидкої евакуації людей з приміщень школи у разі пожежі чи надзвичайних ситуацій — переглянути.

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 2.06 «Правила поведінки учнів у школі» — переглянути.

Інструкція № 2.12 для учнів з надання першої долікарської допомоги — переглянути.

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 2.13 для учнів з правил дорожнього руху — переглянути.

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 2.14 для учнів щодо безпечної поведінки у побуті, на вулицях, дорогах, залізниці, у громадському транспорті, поблизу об’єктів електроенергетики — переглянути.

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 2.15 для учнів щодо безпечної експлуатації побутових приладів та мережі — переглянути.

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 2.18 для учнів щодо безпечної поведінки на ігрових та спортивних майданчиках — переглянути.

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 2.20 для учнів щодо безпечної поведінки на водних об’єктах та поблизу них — переглянути.

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 2.23 під час контакту з тваринами та комахами — переглянути.

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 2.24 щодо запобігання випадкам падіння, в тому числі з висоти — переглянути.

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 2.26 щодо попередження нещасних випадків пов’язаних з ураженням мінами і вибухонебезпечними предметами — переглянути.

Інструкція з пожежної безпеки № 3.01 для учнів ЗЗШ №54 — переглянути.